موسسه تحقیقاتی صبا پژوهان با سابقه طولانی در حوزه ی طراحی و اجرای طرح های تحقیقاتی پزشکی ، تهیه مقاله استاندارد از  طرح ها و پایان نامه های  پزشکی، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی و همچنین تبدیل پایان نامه های پزشکی به مقالات  با سطح کیفی بین المللی، به عنوان برندی مطمئن در اذهان اصحاب دانشگاهی مبدل شده است. دلیل موفقیت و ماندگاری این موسسه نسبت به سایر موسسات این حوزه، سرعت عمل، صداقت و پاسخگویی  مستمر در کلیه مراحل فرآیند  خدمت رسانی به دانشجویان گرامی، متخصصین و اساتید محترم دانشگاه می باشد.

راهبرد اصلی موسسه صبا پژوهان،ایجاد یک پلتفرم کشوری جهت کمک به ارتقای کیفی فعالیت های پژوهشی دانشجویان، متخصصین و اساتید محترم دانشگاه های علوم پزشکی کشور می باشد و برای رسیدن به این مهم، از تعداد زیادی از اساتید  ملی و بین المللی با تجربه و موفق در عرصه تحقیقات پزشکی استفاده می نماید.

آدرس ارتباطی ما

شما می توانید به یکی از دو طریق زیر با ما تماس حاصل فرمایید:

1- در واتس اپ به  شماره  09920149614  پیام ارسال فرمایید.

2- در قسمت ثبت درخواست سایت، شماره تلفن همراه خود را ثبت نمایید.

موبایل :  09012048200 , 09920149614

ایمیل : info@sabapajuhan.com

سفارش تهیه مقاله و ویراستاری علمی و تخصصی

صبا پژوهان با اتکا به دانش، مهارت و تجربه، ابتدا نیاز و مشکلات پیش روی پژوهشگران، دانشجویان، متخصصین و طیف دانشگاهی کشور را شناسایی کرده و برای این گروه به کمک زیرساختهای فکری و نرم افزاری، راه حل مناسب ارائه نموده است. این راه با تکیه بر ارائه خدمات با سطح کیفی بالا موجب می گردد تا سفارشات با بهترین کیفیت و در زمان موردنظر مشتری به انجام رسد.