فرایند چاپ مقالات پزشکی چه مدت طول می کشد؟

پس از انتخاب مجله هدف، مقاله تهیه شده ارسال می گردد. مدت زمان فرآیند بررسی مقالات در مجلات پزشکی بسیار متنوع است و خوشبختانه، مجلات با سطح کیفی بالاتر، مقالات را در مدت زمان کوتاه تری بررسی نموده و تعیین تکلیف می نمایند. این موضوع تا حد زیادی بستگی به ورودی مجله و میزان رد کردن مقالات (Rejection rate) در یک ژورنال خاص دارد. در صورت ورود مقاله به مرحله داوری تا پذیرش مقاله، فرآیند بطور متوسط حدود 2 تا 3 ماه به طول می انجامد.

چه عواملی بر شانس پذیرش یک مقاله در مجلات معتبر بین المللی تاثیر گذار هستند؟

مهمترین عامل، انتخاب موضوع مناسب در زمان مناسب است. با توجه به پیشرفت سریع علم پزشکی، اهمیت موضوعات در طول زمان تغییر می کند. رعایت چارچوب نگارش بر اساس معیارهای مجلات معتبر پزشکی ،  استفاده از روشهای روزآمد تجزیه و تحلیل داده ها و همچنین نگارش قوی متن به زبان انگلیسی و انتخاب مناسب مجله هدف از دیگر عوامل تاثیر گذار می باشند.

فرآیند چاپ مقاله تا چه مرحله ای توسط موسسه پیگیری می شود؟

موسسه صباپژوهان، پیگیری مراحل مختلف چاپ مقاله اعم از آماده سازی، ارسال به مجله هدف، پاسخ علمی و ویرایش براساس نظر داوران تا حصول نتیجه نهایی را تضمین می نماید.

فرایند آماده سازی مقالات پزشکی چه مدت طول می کشد؟

مدت زمان آماده سازی مقاله بر اساس تفاهم با متقاضیان گرامی تعیین می شود و موسسه متعهد می شود که در زمان تعیین شده ( بر اساس پیشنهاد کاربر و  ارزیابی موسسه از حجم کار) فرآیند آماده سازی را به اتمام برساند. میانگین زمان مورد نیاز جهت ویراستاری زبان مقالات 2-1 روز و برای آماده سازی مقاله کامل (Full paper) 2 هفته می باشد.

آدرس ارتباطی ما

شما می توانید به یکی از دو طریق زیر با ما تماس حاصل فرمایید:

1- در واتس اپ به  شماره  09920149614  پیام ارسال فرمایید.

2- در قسمت ثبت درخواست سایت، شماره تلفن همراه خود را ثبت نمایید.

موبایل :  09012048200 , 09920149614

ایمیل : info@sabapajuhan.com

سفارش تهیه مقاله و ویراستاری علمی و تخصصی

صبا پژوهان با اتکا به دانش، مهارت و تجربه، ابتدا نیاز و مشکلات پیش روی پژوهشگران، دانشجویان، متخصصین و طیف دانشگاهی کشور را شناسایی کرده و برای این گروه به کمک زیرساختهای فکری و نرم افزاری، راه حل مناسب ارائه نموده است. این راه با تکیه بر ارائه خدمات با سطح کیفی بالا موجب می گردد تا سفارشات با بهترین کیفیت و در زمان موردنظر مشتری به انجام رسد.